Wiaty Rowerowe

W ostatnich latach w Polsce coraz więcej osób decyduje się na poruszanie się zdrowymi i ekologicznymi środkami transportu. Dlatego też rośnie zapotrzebowanie na miejsca, gdzie można bezpiecznie przechowywać swoje jednoślady. Właśnie z tego powodu coraz częściej na ulicach miast możemy zobaczyć wiaty rowerowe.

Funkcjonalność wiat

Wiaty na rowery to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą bezpiecznie przechowywać swoje pojazdy na czas pracy, zakupów czy innych zajęć. Obiekty te chronią jednoślady przed deszczem, śniegiem oraz innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu użytkownicy pojazdów jednośladowych nie muszą obawiać się, że ich pojazdy ulegną uszkodzeniu lub korozji. Wiaty rowerowe to również doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zachęcić swoich pracowników do korzystania z tego środka transportu. Takie rozwiązania są bowiem wygodne i bezpieczne, a jednocześnie stanowią dodatkową zachętę dla pracowników do korzystania z jednośladu.

Z tego powodu, zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasze produkcje o wiaty rowerowe.  Wykonujemy je z lekkich konstrukcji stalowych, a wielkość dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Wykonujemy:

  • stojaki na rowery,
  • stojaki na rowery z daszkiem,
  • wiaty rowerowe wyposażone w stojaki na rowery.

Uniwersalne rozwiązania

Wiaty na rowery to z pewnością bardzo dobry pomysł dla wszystkich osób, które chcą bezpiecznie przechowywać swoje pojazdy na czas pracy czy zakupów. Rozwiązania te są estetyczne, funkcjonalne oraz chronią jednoślady przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Co więcej, elementy stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zachęcić swoich pracowników do korzystania z aktywnego i ekologicznego środka transportu.

Przykładowe realizacje